آخرین اخبار : 

رنگ انگشتی


رنگ انگشتی برای بازی کودکان چیست و چگونه تهیه میشود ؟

رنگ انگشتی یا همان رنگ بازی کودکان ابزاری است که کودکان به جهت سرگرمی از آن استفاده های بسیاری میکنند ، رنگ انگشتی با توجه به ماهیت رنگارنگ آن و همچنین استفاده آسان توسط انگشتان کودکان میتوانند بدون هیچ ابزار خطرناکی و فقط با انگشتان خود شروع به نقاشی های ذهنی خود بروی کاغذ و دیوار کنند .

 

آیا در هنگام استفاده از رنگ انگشتی توسط کودکان باید نگران آنها باشیم ؟

این سوال برای والدین پیش میاید که آیا باید در مورد استفاده از رنگ انگشتی نگران کودک خود باشیم ؟ پاسخ به این سوال خیر است زیرا که رنگ های انگشتی روبینس توسط آخرین تکنولوژی روز اروپا و توسط مواد گیاهی تولید و تحت استاندارد های روز اروپا توزیع میشود . این نوع رنگ انگشتی قابل خوراکی و بدون هیچ ضرری برای کودکان میباشد .

در هنگام خشک شدن رنگ انگشتی چه باید کرد ؟

رنگهای انگشتی بی کیفیت که پس از مدتی استفاده نکردن از آنها خشک و غیر قابل استفاده میشود میتوانند توسط آب حل شده و مجدد به چرخه مصرف برگردد ، اما این مورد شامل کیفیت رنگ انگشتی هم میشود و نمیتوان به تمامی برندهای رنگ انگشتی بسط داد ، از این رو رنگهای انگشتی روبینس با توجه به کیفیت بالای ساخت به هیچ وجه در مجاورت هوا خشک نمیشوند و همیشه قابل استفاده هستند.

خرید آنلاین رنگ انگشتی چگونه است ؟

امروزه کمتر کسی برای خرید های روزانه خود وارد خیابان شده و مغازه به مغازه جنس مورد نظر خود را درخواست میکند ، با توجه به گسترش روز افزون خریدهای آنلاین گروه روبینس بر آن شد تا سایت خرید آنلاین رنگ انگشتی را راه اندازی کند تا با توجه به کیفیت قابل ارائه رنگهای انگشتی روشی آسان در خرید این محصول را نیز به راحتی تحت اختیار مشتری قرار دهد .

رنگ انگشتی خارجی بهتر است یا رنگ انگشتی ایرانی ؟

رنگ های انگشتی خارجی با توجه به حساسیت بالای پوست کودکان در مواجهه با این نوع مواد و همچنین خطر در دهان گذاشتن دست کودکان این مهم را یاداور میشود که رنگ انگشتی را خریداری و مصرف کنیم که روند تولید آن توسط دستگاه های مدرن روز اروپا و نظارت توسط اطبا و کارشناسان خبره رنگ انگشتی انجام میگیرد ، با توجه به این موضوع مهم است که رنگ انگشتی خارجی روبینس که با تکنولوژی روز اروپا تولید میشود را خریداری کنید.

 

برای خرید آنلاین رنگ انگشتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید : fingerpaint.ir

 

و یا برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید …